0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Bizimkent tesisatçı olarak kırmadan cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet ve lavabo açma hizmetleri vermekteyiz.Beylikdüzü tesisatçı aynı gün içinde Bizimkent bölgesine hizmet vermektedir. 

Bizimkent Su Tesisatçısı 

Beylikdüzü Bizimkent tesisatçı sıcak su borusu delinmesi, oksitlenmesi, duvardan su ve buhar çıkması gibi sorunlar için termal kamera kullanım desteği olan su tesisatçısı firması ile doğru analizler elde edebiliriz. Delinen boruların o şekilde kalmaması en sağlıklı olanı ve sistem izin veriyorsa ve delik neredeyse damlama türünde ise kapatıcı sıvılar ile de çözüm getirebiliriz. Yalnız duvar onarımı için teknik servis firmamızda usta desteğini de birlikte barındırmamız, parça değişimi içinde lehinizde sonuçlar getirebilir.Bizimkent tesisatçı ile boru patlaması, delinmesi, atık su kaçağı ve koku problemi dahil hepsi için özenli araştırmaları sizlere sunuyoruz. Yetkili bayimiz ile personel sayımızın giderek arttığı ve özellikle bazı analiz yönü güçlü cihazları kullanarak başlattığımız operasyonlar ile net sonuçlar alıyoruz. Lavabo veya banyo kanalı içerisine kablolu kameralar ile nereden içeriğindeki lavabo suyun sızma problemi olduğunu anlayabiliriz. Onarıcı kimyasallar bu sistemler için verimli değildir ve çap boyutu ile yer tanımlama gibi analizler yapıldıktan sonra çok geçmeden küçük bir tadilat ile parçaların yenisi ile değiştirilmesi yapılabilir. Aynı tekniği tuvalet kanalı, rögar kırılma yerinin bulunması gibi adımlarda sıklıkla uygulayabiliyoruz. Binalarda sürekli atık kokularının gelmesi gibi kronik problemler içinde bizleri arayabilirsiniz.

Bizimkent tesisatçı sıcak su bataryasından az gelen su problemi için su tesisatı çözümünü neredeyse 1-2 saat içinde sunabilecek olan firmamızı tercih ederek doğru karar vermenizi istiyoruz. Çünkü kullanılacak yöntemler ile daime işe yarar olumlu sonuçlar alabilecek elektronik aygıt ve analiz yöntemlerine sahibiz.

Web Tasarım: Horizon