0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Megakent tesisatçı firmamız kameralı cihazla su kaçağı tespiti , yaylı robot makinalarla tuvalet , lavabo tıkanıklık açma servisini Beylikdüzü ve çevresine vermektedir. Beylikdüzü tesisatçı yaşanan tesisat problemlerine aynı gün içinde çözüm üretmektedir.
 

Beylikdüzü Mega Kent Tesisat Servisi 

 
Beylikdüzü megakent tesisatçı ile oksitlenme, delinme, malzeme uyumsuzluğu, imalat hatası, kireçlenme gibi faktörlere bağlı olarak su kaçağı oluşmuş binalarda en iyi çözümleri sizlere sunmak istiyoruz. Her boru tipinde tadilat olacak diye bir şey yoktur, bazı kapatıcı sıvılar gerçekten parça değişiminden daha iyi sonuçlar vermektedir ve bizde bunu sağlıyoruz. Megakent tesisatçı mesleki yeterliliğe sahip, sertifikalı, tecrübeli su tesisatı uzmanları ile en iyi standartlarda sizlere hizmet üretmektedir. Yalnızca mekanik ve klasik anlayıştaki analiz teknikleri ile asla bir noktada en iyi derecede hizmet üretilemez. Bir su sızıntısını anlamak için bar basıncı kontrolü, ses analiz teknikleri, grafiksel yorumlama, çalışma sonrası verimliliğin test edilmesi gibi kriterler yalnızca bu alana özgü çalışmalardır. Teknolojiye ne kadar yatkın ve takip edilebilen cihazlar kullanılırsa verimlilik artacaktır ve bizde vizyonumuz gereği, bu adımlar içerisinde sizlere destek olmaktayız. Dairenize ilişkin boru sistemler, batarya, vana için conta değişimi, imalat hatası olan bölgeleri düzeltilmesi, ekonomik ömürlerinin artırılması ve daha kullanışlı hale getirilmesi için bizden her zaman destek alabilirsiniz.

Megakent tesisatçı ile sifonun temizlenmesi ve gider içinde tıkanıklık açma işlemini yapabilecek özel robot sistemlerin kullanılmasını bir arada sunabiliriz. Kirlenen sifonların düzeltilmesi için oraya giriş yapmak gerekir. Alaturka tuvalet sifonları için mutlaka bir kırma payı olur. Banyo ve lavabo sifonları kameralar ile ne durumda oldukça incelenebilir, oraya sistemden ne derece su geldiği görüntülenir. Ayrıca atık kanalları içinde anında boruların açılabilmesi için en nihai çözümün yerine göre basınçlı su sistemleri, yerine göre ise robot kanal açıcı cihazların kullanılması olarak yazabiliriz.


Web Tasarım: Horizon