0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Dereağzı tesisatçı Beylikdüzü çevresine kameralı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri vermektedir. Beylikdüzü tesisatçı firmamızda bulunan cihazlar sayesinde kırmadan dökmeden tesisatçılık hizmeti almak mümkündür. 

Su Tesisatçısı 

Beylikdüzü Dereağzı mahallesi tesisatçı ekibi bina borularını sıkıntıya düşürmeyen teknikler kullanmaktadır. Sabit durmayan, hareket halinde olan sıcak su boruları ses yapabilir ve her batarya, vana açıp kapanması esnasında bunu fark edebilirsiniz. Yalnız bizi arayarak düzeltme anlamında desteğimizi alırsanız, daha net çözümler sunabiliriz. Ayrıca sıcak su borusu kireçlenme problemini çözmek içinde su tesisatçısı firmamız güvenilirliği ile tercih edilenler arasındadır.
Dereağzı tesisatçı ekonomik olarak su kaçağı giderme, durdurma, onarma gibi çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız en güçlü ve güvenilir cihaz analiz tekniklerini kullanmaktır. Bunu uygularken kesinlikle binaları adeta her tarafının kırılması gibi işlemler olmadan uygulamayı tercih ediyoruz. Örneğin, apartmanda yeri bulunamayan pis atık kokuları için genel ve dairesel olarak kanal içlerindenkameralı cihazlar ile gözlem yapılabilir. Aynı zamanda içeriğe su göndererek nereden çıkış yaptığı bulunabilir. Bazı boyalı sular ile de minimal bir geçici boya kullanarak yüzeydeki çatlakların tamamı bulunabilirken, işimiz yalnızca analiz değil aynı zaman birinci sınıf garantili atık kanalı döşenmesi teknik servis hizmeti olarak da İstanbul’da sigorta firması alternatifi de bulunarak destek veriyoruz.

Dereağzı tesisatçı teknolojiye yatkın donanımları ile İstanbul’da kaliteli, tecrübeli su tesisatı ustaları ve teknik servis ekibi ile en iyi tespitleri yaparak, sizlere en iyi birinci sınıf çözümleri sunmaktadır. Evinizin harabeye ve pek çok yerinde tadilat olmasına imkân tanımadan, akılcı çözümlerimizden faydalanmak ister misiniz?


Web Tasarım: Horizon