0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma
Su kaçağı için artık etrafı bilinçsizce kırıp dökmeye son ! Beylikdüzü tesisatçı firmamız su kaçak tespitlerininoktasal olarak yapmaktadır . Nasıl Yaparız ? Son teknoloji boru görüntüleme kamera sistemi , su test pompaları , dinleme cihazları ve pimaş içi görüntüleme kameraları sayesinde sadece sorunlu bölgeyi buluyoruz . Bu hizmeti sadece beylikdüzü için değil   İstanbul geneli  veriyoruz .
 
Tesisattaki yenilikleri takip eden firmamız kısa bir araştırma sonucu tespit cihazlarını temin etmiştir profesyonel olarak 1998 yılından itibaren cihaz kullanmaktayız her tesisatçı da bulunmayan bu cihazlar yüksek maliyetli ve öğrenmesi gerçekten zordur sadece cihaz kaçağı bulamaz kesinlikle eğitilmiş personel gereklidir . Uzun zamandır bu işleri yaptığımız için pek çok su kaçağı çeşitleri ile önceden karşılaştık ve bunlara pratik çözümler ürettik . İşini bilmeyen bir usta size vakit kaybettirdiği gibi nakitte kaybettirir .
 
Bize danışmadan evinizi asla kırdırmayınız teknolojiyi kullanarak hasarlı bölgeyi tespit edelim ev şantiyeye dönüşmesin paralar saçılmasın . İstanbul Avrupa Yakası Ofislerimiz Beylikdüzü , Fatih , Bayrampaşa  ve Beşiktaş . Sabit Telefon numaralarımız . 0212 544 36 75 - 0212 521 13 86 - 0212 674 69 83  su arıza tespiti için arayabilirsiniz en yakın servis size yönlendirilecektir . Anadolu Yakası merkez ofis Üsküdar da yer almaktadır Sabit Tel : 0216 612 55 90 No lu telefondan bilgi alabilir randevü talep edebilirsiniz . Su sızıntı tespitlerinde Çözüm Merkezi firması ile ortak çalışmaktayız Beylikdüzü ve çevresindeki tespitlere MEGA tesisat olarak biz hizmet veriyoruz . Çözüm merkezi web sitesi :   sitesinde su kaçağı gösellerini ve tespitler hakkında ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz .

Web Tasarım: Horizon