0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma
Mimaroba tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makinalılarla tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Beylikdüzü tesisatçı aynı gün içinde hızlı servis imkanı sunar. 

Hızlı Tesisat Servisi En Modern Yöntemler 

Mimaroba su kaçağı tespiti olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası otomatik rezervuar (bas), vana, musluk, batarya problemleri, sorunları için su tesisatçısı firmamızı arayabilir ve garanti kapsamında analizlerin yapılması, onarımı gibi adımların hepsinin uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Sonucunun net olması için gerekirse defalarca analiz yaparak her zaman müşterilerimize mahcup olmadan sonuca odaklanmaktayız. Mimaroba tesisatçı ile sifon arızalarını onarabilecek su tesisatı firması olduğumuzu da belirtelim. Sifonların tıkanma yapması, hortumunun katlanması, içine atık geçmesi gibi faktörler açma kapama mandalını kullansanız bile suyun az gelmesi veya hiç gelmemesine neden olabilir. Orayı temizlemek önemlidir ve ne kadar iyi olduğunun da kontrolleri tarafımızdan uygulanarak bizden en iyi sonuçları alabilirsiniz. Ayrıca sifonu besleyen şebeke hattı ne kadar verimli su aktarıyor, orada pas veya kireçlenme gibi problemler var mı, basınç düzeyi nasıl, vanaların kontrol edilmesi, aksayan paslanan metallerin değiştirilmesi gibi çoğu yapılması gereken adımları bizden hemen almaya ne dersiniz?

Mimaroba tesisatçı uzman düzeyde tıkanıklık açma firmasıdır. Arızalı ve içi atık ile dolmuş taşmış ve bir hayli zamandır o halde durmasına karşın bir şeylerinde yapılmaması gerçekten risktir, çünkü plastiklerin kırılma riski vardır. Hâlbuki günümüzde robot cihazlar ile kanal içinden atıkları bazı döner başlıklı sistemler ile açabilir, yaylı gider içi kameralar ile de görüntü alarak net problemin ortadan kaldırılmasını sağlayabiliriz. Şu andan itibaren bir uzmandan destek almaya ne dersiniz?
Web Tasarım: Horizon