0551 231 83 55

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
Beylikdüzü Pimaş Açma
Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
Beylikdüzü Lağımcı
Beylikdüzü Kanal Açma
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Beylikdüzü Tıkanıklık Açma
Beylikdüzü tesisatçı  servisi ve  servis  verilen bölgeleri ayırıntılı olarak belirteceğiz .  
 
Adnan kahveci su tesisatçısı ; Adnan Kahveci, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Dereağzı ve Kavaklı; güneybatısında Gürpınar; doğusunda Cumhuriyet ve Barış; batısında Büyükçekmece ilçesine bağlı Pınartepe; kuzeyinde ise yine Büyükçekmece ilçesine bağlı Cumhuriyet mahalleleri bulanmaktadır.
 
Barış mahallesi su tesisatçısı , İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Kavaklı; batısında Adnan Kahveci; doğusunda Yakuplu; kuzeybatısında Büyükşehir; kuzeyinde ise Esenyurt ilçesine bağlı Haramidere mahalleleri bulanmaktadır.
 
Büyükşehir su tesisatçısı , İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İlçenin yüzölçümün bakımından en küçük mahallesi olan Büyükşehir'in idari sınırlarına bakıldığında güneyinde ve doğusunda Barış; batısında Cumhuriyet; kuzeyinde ise Esenyurt ilçesine bağlı Haramidere mahalleleri bulanmaktadır.
 
 
Cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı , İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Barış; batısında Adnan Kahveci; doğusunda Büyükşehir; kuzeyinde ise Esenyurt ilçesine bağlı Haramidere mahalleleri bulanmaktadır.
 
Dereağzı mahallesi su tesisatçısı , İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Adnan Kahveci; batısında Gürpınar; doğusunda Kavaklı ve güneydoğusunda Sahil mahalleleri; güneyinde ise Marmara Denizi bulanmaktadır.
 
Diğer semtler gürpınar su tesisatçısı  , kavaklı su tesisatçısı , marmara su tesisatçısı , beylikdüzü sahil su tesisatçısı ve yakuplu su tesisatçısı . Mega tesisat olarak beylikdüzü ve çevresine 3 servis aracıyla hizmet veriyoruz . Amacımız beylikdüzünde tesisatçı denildiğinde akla gelen ilk firma olmak . Bu yolda tesisat sektöründe bir çok yeniliği takip ettik , internet sitesini kurduk , yurt dışından su kaçağı tespiti cihazı aldık , tıkanıklık açmak için robot aldık ve petek temizliği için makine ve kimyasal yardımıyla peteklerin içini temizliyoruz hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi ana sayfamızda bulabilirsiniz .
Web Tasarım: Horizon