Fatih tesisatçı servisi teknolojinin sıhhi tesisat sektörüne yansıması ile birlikte pek çok önemli gelişme yaşandı. Buna ilk olarak internet arama motoru üzerinden tesisatçıya ulaşma dilediğinizde arayarak kapınıza kadar servis vermesi en başta yer alan teknolojik gelişmedir. Bunun dışında yapılarda meydana gelen su kaçakları bir alt komşunuzu ve sizi rahatsız eder bunun dışında gereksiz bir sürü masraflara yol açmaktadır. Beylikdüzü tesisatçı firmamızın fatih tesisatçı şubesi ile siz değerli müşterilerimize kırmadan tesisat kaçağı bulan cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Özel görüntüleme cihaz sistemleri sayesinde ortalık kırılmadan bu kaçakları bulan cihazlarımız ve bu kamera sistemlerini kullanabilen eğitimli personelimiz vardır. Teknolojik yenilikler bununla bitmedi daire içi tesisat tıkanıklıkları ana logar tıkanıklıklarını yine kırmadan robotlu sistemle açıyoruz fatih bölgesi tesisatçı sizlere en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır.

Koş aylarında en büyük tesisat sorunları kombi su kaybı ve kombi peteklerinin verimli olarak ısıtmaması dır. Kombi su eksiltmesi bilinmeyen bir kaçak anlamına gelmektedir bu tür su kaçaklarını kırmadan ilaçlama sistemleri ile kapatıcılar kullanmaktayız. İyi ısıtmayan petekleri ise makineli sistemlerle temizliyoruz fatih tesisatçı  arayarak bütün bu tesisat sorunlarından kurtulabilirsiniz.


Ayrıca tüm su tesisatı arızaları için bizleri arayabilirsiniz. Fatih ali kuşçu mahallesi At pazarı meydanı sokak No :11 /1 de yer alan firmamız fatih semtine hizmet vermektedir.

 su kaçağı istanbul
 tuvalet tıkanıklığı fiyatları
   
  Beylikdüzü Logar Açma

   
   
   
   
   
   
   
  Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma
   Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma
    Beylikdüzü Pimaş Açma
     Beylikdüzü Mutfak Gideri Açma
      Beylikdüzü Lağımcı
       Beylikdüzü Kanal Açma
        Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
         Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

          
                                                                  

          

             
          
          
          
          
          Dost Siteler :         
          
          
          
         su kaçağı tespiti beylikdüzü